Kdo jsme

Společnost Rudan byla založena v roce 1989. Od počátku se firma profilovala jako obchodní zastoupení několika holandských výrobců textilních podlahových krytin na východoevropských trzích, postupně jsme navázali spolupráci i s výrobci podlahovin z Velké Británie, USA a Japonska.  Rudan má dvě regionální pobočky – v Praze a v polském Kaliszi.  Činnost firmy se v současné době koncentruje na Českou republiku, Slovensko, Polsko a Pobaltí, s některými výrobci spolupracujme i v Rusku a na Ukrajině.

Proč zrovna my

Díky dlouholetým zkušenostem se nám podařilo vytvořit ucelenou širokou kolekci textilních podlahovin, která komplexně pokrývá požadavky trhu a plně uspokojuje poptávku v nejrůznějších bytových projektech, v kancelářích, hotelech, restauracích, obchodech, … Značky, které zastupujeme, patří špičkám ve svých oborech, což nám umožňuje nabízet zboží nejvyšší kvality a zároveň zachovávat velmi zajímavý poměr kvalita/cena. Garantujeme vynikající úroveň servisu, velmi krátké dodací lhůty a dodávky přesně takového množství materiálu, které je pro danou zakázku potřebné.    

Galerie

Dot

Novinky

3
prosinec

Naše kancelář bude v době vánočních svátků 27.12. a 28.12.2018 uzavřena. Přejeme vám krásné Vánoce a vše nejlepší do Nového roku 2019 ! pokračovat

24
říjen

Výrobky Tajimy jsou vhodné pro instalaci na podlahové topení pokračovat

9
říjen

Změna v barevnici výrobku Willingdon ( Jacaranda Carpets) pokračovat

27
září

Nová brožura Jacaranda Carpets pokračovat