Kdo jsme

Společnost Rudan byla založena v roce 1989. Od počátku se firma profilovala jako obchodní zastoupení několika holandských výrobců textilních podlahových krytin na východoevropských trzích, postupně jsme navázali spolupráci i s výrobci podlahovin z Velké Británie, USA a Japonska.  Rudan má dvě regionální pobočky – v Praze a v polském Kaliszi.  Činnost firmy se v současné době koncentruje na Českou republiku, Slovensko, Polsko a Pobaltí, s některými výrobci spolupracujme i v Rusku a na Ukrajině.

Proč zrovna my

Díky dlouholetým zkušenostem se nám podařilo vytvořit ucelenou širokou kolekci textilních podlahovin, která komplexně pokrývá požadavky trhu a plně uspokojuje poptávku v nejrůznějších bytových projektech, v kancelářích, hotelech, restauracích, obchodech, … Značky, které zastupujeme, patří špičkám ve svých oborech, což nám umožňuje nabízet zboží nejvyšší kvality a zároveň zachovávat velmi zajímavý poměr kvalita/cena. Garantujeme vynikající úroveň servisu, velmi krátké dodací lhůty a dodávky přesně takového množství materiálu, které je pro danou zakázku potřebné.    

Galerie

Dot

Novinky

10
duben

Fotografie realizací Jacaranda Carpets pro Vaší inspiraci pokračovat

18
březen

Kolekce Ambiente XL byla rozšířena v kamenných designech o 2 nové barvy pokračovat

05
březen

Nové výrobky Vintage a Diamond ( Edel) pokračovat

3
prosinec

Naše kancelář bude v době vánočních svátků 27.12. a 28.12.2018 uzavřena. Přejeme vám krásné Vánoce a vše nejlepší do Nového roku 2019 ! pokračovat